Diyetseç Sistemi

Kurumsal Danışmanlık

Kurumun özelliklerine göre geliştirilir; kurum sorumlusu ile yapılan ön görüşme sonrası detaylandırılır.

Bireysel Danışmanlık

Danışmanlık süresinin belirlenmesi ve süreç hakkında genel bir bilgi edinmek için danışan adaylarımızla yapılan ön görüşme randevusu sonrasında detaylandırılır.

Ön Görüşmede Neler Yapılır?

1

Diyetseç Diyet Danışmanlık hizmeti öncesinde mutlaka genel sağlık ve beslenme durumu değerlendirmesi yapılır. Ön görüşmede yapılan minik bir anket ile beslenme ve sağlık öz geçmişiniz sorgulanır.

2

Beslenme danışmanlığı süresince vücut bileşiminizin nasıl etkilendiği bizim için çok önemli. Bu anlayışla yola çıkarak ön-görüşme ve diğer tüm haftalık görüşmelerinizde Dünya’daki en yüksek teknolojiye sahip ACCUNIQ BC720 vücut analizi aleti ile detaylı vücut analiziniz yapılır ve biyolojik yaşınız ile birlikte vücut bileşiminiz hakkında birçok veri tarafınıza ulaştırılır.

3

İdeal vücut ağırlığı ve vücut kompozisyonuna ulaşmak için gerekli süreç hakkında da bilgi verilir ve ön-görüşme tamamlanır.

4

Ayrıca diyet görüşmelerine başlamadan önce mutlaka son 6 aya ait biyokimyasal test sonuçlarınızı bize ulaştırmanız gerekir. Ön-görüşme sırasında bu testlerin bir listesi de size ulaştırılır. Test sonuçlarınızı tamamladığınızda sonuçlarıyla birlikte diyet randevusu planlanır ve diyet danışmanlık süreciniz başlar.

Diyet Görüşmeleri Nasıl Yapılır?

1

Diyet görüşmeleri Uzman Diyetisyen Seçil Ünal Eşingen tarafından birebir planlanır; ayda 4 diyet görüşmesi şeklinde yapılır. Randevuların her hafta aynı gün ve mümkünse aynı saatte planlanması tercih edilir.

2

Her görüşme öncesinde mutlaka vücut analizi alınır. Bu nedenle randevu saatinden 15 dakika önce merkezimizde bulunmanızı rica ederiz. (Vücut analizi yapılabilmesi için dikkat edilmesi gerekenler konusunda detaylı bilgiyi ön bürodan edinebilirsiniz.)

3

Diyet programınız tamamen size özel ve sizin yaşam tarzınıza mümkün olduğu ölçüde uygun şekilde planlanır. Diyet listeniz planlandıktan sonra haftalık olarak alışveriş listeniz de planlanır. Bu yöntem ile diyete uyum sürecinize destek olunur.

4

Diyetseç Sisteminde ideal vücut ağırlığına ulaşmak kadar, kalıcı sonuçlar elde etmek de oldukça önemli. Bu nedenle hem “kilo koruma” hem de “kilo takip süreçleri” uygulanır. Hedeflenen vücut ağırlığına ulaşıldığında “1 aylık kilo koruma dönemi diyet danışmanlık hizmeti” verilir. Bu dönemde hem normal hayata geçişiniz için özel diyet listeleri planlanır hem de diyet sonrası kilonuzu korumaya yönelik çok önemli bilgiler eğitim sunumları ile tarafınıza iletilir.

5

Ayrıca başarılı diyet danışmanlık hizmeti sonrası ilk 6 ay boyunca, ücretsiz kilo takip dönemi planlanır. Hayat boyu sağlıklı ve zinde yaşamı savunan Diyetseç Sistemi sağlığınızı maksimum seviyeye getirebilmek ve bunu kalıcı hale dönüştürmek için çalışır.

Hadi!

Sen de sağlığın için ilk fırsatta harekete geç!

Diyetseç!

Diyetseç Sistemi Kişiye Özel!

Sana özel bireysel diyet danışmanlık sistemimizi tanımak ve
tüm sorularına yanıt bulmak için hemen ücretsiz ön görüşme randevusu al!
Ücretsiz Ön Görüşme Randevusu
error: Korunan İçerik!