RAWLOVEYOU! DEMEK İSTİYORUM! ÇÜNKÜ BU “JUICE”LARDA PROTEİN BOMBASI VAR!!!

Beni tanıyanlar çok iyi bilir; Sıvı beslenme trendine karşıyım! Yaz gelince “acil durum” ilan edip uygulanan her türlü trend diyete karşıyım aslında. Çünkü bedenin hayat boyu seninle ve geçici – sağlıksız çözümleri hiçbir zaman hak etmiyor. Ama bu başka! Çünkü hem ürün içeriği doğal ve taptaze hem de protein sağlıyor hücrelerine. Peki Rawjuice’u bu kadar farklı kılan “Diyetseç” ve “Rawloveyou” markalarının izlediği felsefe nedir? Öğrenmek ister misin?

Özellikle yaz aylarında “juice” larla beslenme trendi nedeniyle meyve ve sebze suyu sıkılıp posası atılıyor ve sadece şekerli vitaminli sular ile tüm günü geçirmeye çalışıyor zayıflama gönüllüleri! Ancak laksatif etkide olan sebze suları,  içen kişilerde yoğun şekilde ishal ve bağırsak mikroflorasında bozulma gözleniyor. Ayrıca bedenimize fayda sağlayan hücre içi su kaybı, hem de laksatif etki nedeniyle yararlı bakterilerin kaybı yaşanıyor. Oysa sağlıklı bir beden için hem hücrelerinin suya ihtiyacı var hem de bağırsaklarının yüksek sayıda yararlı bakteriye. Hal böyle olunca sıvı beslenme trendi sürekliliği olmayan ve “sezonluk” diyet uygulaması gibi düşünülebilir.

Ancak geçtiğimiz aylarda sağlıklı sebze ve meyve suları üreten ve aynı zamanda beslenme uzmanı önerilerine kıymet veren, protein-posa almanın da öneminin farkında olan yeni insanlarla tanışınca (Rawloveyou yaratıcısı Mine Atalay )kendimi yepyeni bir proje geliştirmeye çalışırken buldum.

Sağlıklı ve doğal sebze-meyve sularıyla beslenirken hem posa hem protein sağlamak mümkün olabilir mi? Diye düşündük ve “DiyetSeç” ve “Rawloveyou” markaları olarak lezzet ve sağlık dolu tarifler geliştirdik.

Bu sağlıklı şişelerin diğer “Klasik Detoks Juice” uygulamalarından farkı nedir? Diye soranlara yanıtımız net:

  1. Temel prensip sağlıklı ve dengeli beslenmek!
  2. Sıvı beslenmek isteyen ama sağlığına zarar veren birçok kişinin; aynı yöntemi uygulayarak bedenine uzman diyetisyen kontrolünde sağlıklı ve doğru seçimler sunmasını sağlamak!
  3. Gün içerisinde alman gereken enerji ve makro-besinler ( karbonhidrat, protein ve yağ) için, kullanılacak tüm malzeme miktarlarının detaylı olarak hesaplanması ve sana özel porsiyonlama yapıp, sana bu sağlıklı ürünleri taze taze ulaştırmak!
  4. Kabuklu yenen meyvelerin kabukları bile bu şişelerde saklı! Alabileceğin maksimum doğal posa bu şişelerde seni bekliyor!
  5. Sadece karbonhidrat içeren JUICE akımına karşı bu şişelerde bol miktarda bitkisel protein seni bekliyor olacak! Kaslarını sağlıkla korumak temel prensiplerimiz arasında!
  6. Vejeteryan hatta vegan beslenen birçok insana da alternatif sağlıklı bir lezzet sunmanın bir diğer yolu!

DİYETSEÇ&RAWLOVEYOU özel tarifleri ile bedenine ne sağlarsın?

Bol Antioksidan İle Hücrelerinde Antioksidan Etki!

Aldığın Çözünmez Posa İle Bağırsak Hareketlerinin Hızına Hız!

Günlük Üretim İçin Dalından Yeni Kopmuş Taze Meyve-Sebze İle Bol Vitamin Ve Mineral!

Sana Özel Hazırlanmış Rawloveyou-Diyetseç Paketlerin İle Sağlıkla Kilo Verme Günleri!

Sana Özel Hazırlanmış Sağlık Dolu Öğünlerin Sayesinde Bolca Zaman Kazancı!

İdeal Kilona Sağlıkla Erişebildiğin, Kalıcı Kilo Yönetimi! Ve Sağlıklı Yaşama Dair Bolca Motivasyon!

Bizi Keşfetmek, Yeni Paketimiz Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçmelisin!

Diyet Seç Sistemi Kişiye Özel!

Sana özel bireysel diyet danışmanlık sistemimizi tanımak ve
tüm sorularına yanıt bulmak için hemen ücretsiz ön görüşme randevusu al!
Ücretsiz Ön Görüşme Randevusu
error: Korunan İçerik!