Benim Hayatım! Benim Diyetim! Benim Günlüğüm!

Diyet yapanların sevmediği “Diyet Günlüğü Tutmak” konusu, aslında başarılı diyet programlarının temelini oluşturuyor! Biliyorum yediklerini miktarlarıyla yazmak çok sıkıcı ama ben senden öyle herhangi bir rapor istemiyorum! Benim okumak istediğim; yeni diyetin ile bu hafta neler yaşadın ve neler hissettin? Benim bunları duymaya ihtiyacım var! Hangi öğünler seni daha çok mutlu etti, hangi öğünler sana az geldi veya fazla belki de? Unutmadan bana bunları yazmalısın! Çünkü DiyetSeç Felsefesi’nde “Mutluluk” diyetin temeli!

Şimdi sana DiyetSeç Günlüğü tutmanın faydalarını sıralıyorum;

  • Günün sonunda diyet günlüğünü karalarken; aslında kendini ertesi güne hazırlıyor ve motive ediyorsun!
  • DiyetSeç sistemi ile senin için hazırladığım zengin diyet listeni tekrar görüp; “Ben ne çok şey yiyorum ve zayıflıyorum!” cümlesi çıkıyor ağzından (en sevdiğim bölüm bu sanırım).
  • Yeni bir sistemi hayatına adapte ettiğin ilk haftalarda sende yarattığı etkileri taze taze yazıp, onları unutmana engel oluyorsun! “Bu ara öğün bana çok iyi geldi” ,” Burada fazla geldiğini hissettim” veya “Çok mutluyum!” gibi notları unutmadan alıyorsun!
  • Her hafta senin için yeniden planlayacağım diyet listeni oluştururken diyet günlüğündeki bu notlar bana yol gösteriyor! Böylece her yeni hafta daha kusursuz planlanmış bir diyet listesi hazırlıyorum senin için!
  •  Tam“Her şeye uydum ki neden olmadı?” dediğin an içtiğin su miktarı veya atladığın öğünü fark edip bu problemi çözerek kilo vermene engel olan her şeyi birlikte alt ediyoruz!

Danışanlarımdan aldığım dönüşlerde rahatlıkla söyleyebilirim ki; DiyetSeç ile geçen ikinci haftanın sonunda diyet günlüğünde “mutluluk yazıları” ve “yeni hafta için dilek kutusu tadında istekler” yer alıyor ve ben bu işe bayılıyorum! Sağlıklı bir yaşama adım attığın bu günlerde sana eşlik edebilmek benim için en büyük mutluluk!

error: Content is protected !!