Danışanlardan gelenler…

ç…..

Doğrulanmış kullanıcı

18 Ağustos 2021 

ciddi bir kilo problemi ile gittim kendisine. diyet yapmaktan korkuyordum. ama ilk günden beni motive etmesi hazırladığı listelerle istediğim her şeyi yiyebildiğim, acıkmadan günü bitirebildiğim, çalışma şartlarıma göre düzenlediği program ile hızla kilo vermeye başladım. daha uzun bir yolum var ancak onunla birlikte bu yol hiç korkutucu değil. iyi ki yollarımız kesişmiş. her randevuda teşekkür ediyorum ancak buradan da tekrar teşekkür etmek istiyorum.


ba…u

Doğrulanmış kullanıcı

14 Ağustos 2021 

Bedenime nasıl daha iyi bakabilirim sorusu ile çıktığım bu yolda Seçil Hn bana beklentimin üzerinde destek oldu. Her sorumu, bilimsel makaleler ile araştırarak yanıtlaması profesyonel yönünü, duygularımı paylaştığımda empati ile kendi deneyimiyle zenginleşmiş önerilerde bulunması hümanist yönünü görmemi sağladı. Benim için beslenme zor bir konu başlığı, bir çok açıdan. Bu sebeple, görüşmelere çok farklı ve zor ruh hallerinde gittiğim oldu, her zaman girdiğimden daha umutlu ve gülümseyerek çıktım. İyi ki seçmişim, iyi ki süreci el ele yürümüşüm diyeceğim bir danışman ve işini çok iyi bilen güzel bir insan kazandım.

ne…u

Doğrulanmış kullanıcı

10 Ağustos 2021

Sevgili Seçil hanım, size teşekkür ederim, hayatta en nefret ettiğim ‘kısıtlanmışlık’ hissini yaşatmadan diyet sürecimi başarıyla yönettiğiniz için.. 4 ayda 16 fazla kilodan kurtuldum sayenizde, umarım bu kış kalanlardan da, sizinle birlikte kurtulacağım

b….

Doğrulanmış kullanıcı

11 Temmuz 2021 

Fazla kilolarımdan kurtulmak amacıyla başladığım süreçte, bana sağlıklı beslenmeyi öğreten ve sevdiren müthiş bir diyetisyen kendisi. 4 ayda 14 kilo verdim sayesinde bu süreçte hiç sıkılmadan ve aç kalmadan. Yeri geldi şarabımı da içtim rakımı da içtim, sizin de isteklerinizi göz önünde bulunduran birisi. İyi ki tanımışım kesinlikle tavsiye ederim…


se…ç

Doğrulanmış kullanıcı

15 Haziran 2021

Sağlıklı beslenme konusunda destek almak amacıyla başladığım süreçte, harika bir rehberdi. Bu süreçte tam da istediklerimi yiyerek bir de üstüne 7kg. verdim.
Yaşamıma uygun her hafta özenle düzenlediği listeleriyle hiç açlık çekmeden, strese girmeden güle oynaya giden kilolarla, istenilen yağ kaybı sağlandı.
Gerçekten işini seven, özenli, iletişim kurmakta zorluk çekmeyeceğiniz, çok tatlı, kendi neşesini size yansıtan bir diyetisyen. Tavsiye ederim.


n…..

Doğrulanmış kullanıcı

7 Mayıs 2021 

Henüz 15 gün olmadı.ilk hafta eksi 3 kg tartıya yansıdı.Kesinlikle kişiye özel bir sistem kullanıyor.Diyetisyen diyip geçmeyin. Kendini geliştirmeyi seven,işin psikolojik boyutlarina kadar inmiş, işinden ve insanları mutlu etmekten haz alan biri.Verdiği tarifler ile doğru ve yeteri kadar malzeme ile ailece sağlıklı ve düzenli beslenmeyi öğreniyorsunuz.Bence var-oluş sebebi bu


es…r

Doğrulanmış kullanıcı

3 Mayıs 2021 

Seçil hanımdan sağlıklı beslenme düzeni oluşturmak ve pandemi döneminde aldığım fazla kiloları vermek için destek alıyorum. Biz eşimle arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştık. Sağlıklı ve düzenli beslenme ile hayatımızda düzene girdi. Bu süreçte sevdiğim ve özlediğim gıdaları ara ara orta yol bularak listeye ekliyoruz.Seçil hanım kesin yasaklar olan ve sıkıldığımız alışılmış listelerden vermiyor. En önemlisi bu benim için ortak olarak oluşturduğumuz listelerle süreç keyifli ilerliyor aksi halde sıkılırdım ama yemek istemediğim gıdayı çıkartıp( yumurta görmek istemiyorum dediğimde)seçenek sunabiliyor açıkcası sürdürülebilirlik açısından bu durum beni çok rahatlattı. Bana özel olarak hazırladığı beslenme düzeniyle hem sindirim sıkıntılarımdan kurtuldum hem de 1 aylık süreçte 5 kg verdim (sporsuz) beslenme ile ilgili destek almak isteyenlere tavsiye ederim.


m …e

Doğrulanmış kullanıcı

27 Nisan 2021

Seçil Hanım, alanında uzman ve kendini çok geliştirmiş bir diyetisyen. Onunla internetteki araştırmam sonu tanıştık. Yıllardır veremedim kilolarım vardı. 2 ayda 62.2 kg dan 54.2 kg a düştüm. Verdiğim kilonun 7kg ımına yakını yağ idi. Kendisi, enerjisi, müthiş tarifleri ve listeleri ile harika bir kadın. İyi ki tanışmışız.


r…..

Doğrulanmış kullanıcı

24 Nisan 2021 

Yumuşak rahat tavrı bana çok iyi geldi. Özellikle alışveriş listesi ve tarifler işi çok kolaylaştırıyor. Sizi motive eden sevecen sıcak samimi bir tavrı var. 2 ayda 8 kg vermeyi başardım çok mutluyum


ta…p

Doğrulanmış kullanıcı

8 Nisan 2021 

Aç kalma korkusuyla, profesyonel destek konusunda tedirgindim Seçil hanım dan önce, şimdi ise tok, zinde ve çok mutlu olarak hayatıma devam ediyorum, -7 kg da yağ cabası (1.5 ay), ailecek seviyoruz sizi


ça…n

Doğrulanmış kullanıcı

30 Mart 2021 • Online

Bu güne kadar yaptığım diyetler (ünlü diyetisyenler, şekersiz beslenme, açlık orucu .. vb ) resmen bir hiçmiş.
Seçil Hanım’la görüşmeye başladığım gün itibariyle hem çok rahat, hem çok eğlenceli hem de çok sağlıklı kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.
Kan testlerinizi isteyerek diyeti yazmaya başlıyor. Onun sayesinde insülin direncimi çözdük. 🙂
İlk defa canın ne çekiyor diye soran (benim isteğime göre ilerleyen), diyet listesinde tarifleri olan (muhteşem güzel şaşırtıcı tarifler) hatta alışveriş listesine kadar size yazan bir diyetisyen ile karşılaştım..
Ek olarak her hafta karşılaşılan olayları kilo verme, verememe, ödem sebepleri.. vb detaylı anlatan bir diyetisyen bu da aslında sizin kendinizi, bedeninizin neye ne tepki verdiğini kavramınızı sağlıyor.
Sayesinde bedenimle iletişim kurmaya başladım 🙂 Ne zaman ihtiyacım olsa yazıyorum hemen cevaplıyor alternatifleri detaylı anlatıyor.
Kendisinin işini keyifle ve emek vererek yapması çok büyük fark yaratıyor…
Kafanızda küçücük bir soru işareti varsa bile direkt arayın ve konuşun farkını sesini duyduğunuz an anlayacaksınız.


si…n

Doğrulanmış kullanıcı

29 Mart 2021 

Gidiş amacım kilo almak. Ve amacım doğrultusunda aldığımız sonuçtan çok memnunum. Ilk gosurmemizi saymazsak sadece 2 randevu oldu ve ilkinden itibaren bu ilerlemeyi alıyor olmak muhteşem.


n…..

Doğrulanmış kullanıcı

29 Mart 2021 

Kilo vermek için gittim, çook memnun kaldım. Diyet listeleri tamamen uygulanabilir ve hiç aç kalmadan kilo veriyorsunuz. Kendisi de çok şeker


e…..

Doğrulanmış kullanıcı

25 Mart 2021 

Hiç aç kalmadan ve yediklerimizden sikilmadan bir zayiflama süreci geçiriyoruz. Seçil çok iyi dinliyor ve süreci güzel organize ediyor. Sorularimiza doyurucu cevaplar alabiliyoruz, bilinçlenerek zayifliyoruz ve kendimizi taniyoruz . Güleryüzü ve tatliligi da bonus:)


c…..

Doğrulanmış kullanıcı

22 Mart 2021 

Seçil Hanım enerjisi yüksek ve motive eden bir kişiliğe sahip.Tüm görüşmeler olumlu bir etkileşim ile sürdürülüyor, bu durum diyet sürecine de yansıyor. Diyet sureci, stressiz bir sağlıklı beslenme sürecine dönüşüyor. Yemek ve keyiften ödün vermeden kilo vermenizi mümkün kılıyor.


ni…l

Doğrulanmış kullanıcı

8 Şubat 2021 

Henüz iki hafta oldu ama şimdiden iki kilo verdim. Hepsinden önemlisi de beslenme düzenimde yeni bir bakış açısı kazandığımı hissediyorum. İki haftalık tecrübem son derece olumlu.


nü…z

Doğrulanmış kullanıcı

7 Şubat 2021 

35-55 yaş arası birikmiş 30 kg ve kanıksanmış alışkanlıklar sağlığımı zorlamaya başlayınca arayışım başladı. 10 yıldır VEGAN beslendiğim için bana kalıplaşmış diyet önerileri sunan değil, bana özel program yazıp takip edebilecek işine hakim bir diyetisyen ararken internet üzerinden Seçil hanımın bilgilerine ulaştım.
İki aylık süreçte seçimimin ne kadar doğru olduğunu görmekten memnuniyet duyuyorum. Bana sorarsanız en önemli özelliği pozitifliği ve enerjisi. Öyleki o enerji ve pozitiflik size öyle bir geçiyor ki vazgeçmeyi hiç düşünmüyorsunuz.
İşine hakimiyeti ve bilgisini hemen farkediyorsunuz. Her görüşmede size, isteklerinizi de dikkate alarak yeni seçenekler sunuyor ve bu sayede bıkmadan uygulayarak mutlu sona doğru ilerliyorsunuz
Yoldan çıkmış iştahım, genişlemiş midemle ilk hafta sınırlı diyet listemi zor uygulayacağımı düşünüyordum. Ama şaşırarak hiç açlık çekmeden 3,200 gr verdim.
Her görüşmede rutin vücut analizi, geçmiş haftanın değerlendirilmesi ve yeni listelerin düzenlenmesi bittikten sonra tatlı sohbeti,motive edici konuşmaları ve gülen gözlerinden kopup gitmek istemiyorsunuz. Kendisi her daim hayatınızda olmasını isteyeceğiniz biri İyiki varsınız


z…..

Doğrulanmış kullanıcı

11 Aralık 2020 

Her zaman yapıcı yardımcı pozitif. Strese girmeden keyifle kilo veriyorum. Diyetisyenden öte bu süreçte bir yok arkadaşı oldu bana


n…..

4 Aralık 2020

Seçil Hanım’dan çok memnunum. Aramızdaki iletişimimiz çok iyi. Sevdiğimiz şeyleri söylediğimde kalori hesabıyla çok başarılı bir şekilde liste hazırlıyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 2 ay gibi bir sürede 6.5 kilo verdim. Arkadaşımın tavsiyesi ile görüşme sağladık. Kendisi çok başarılı, çok güzel bir diyalog kurabilen, sert, katı olmayan bir uzman. Yemek istediğim şeylerde öğün halinde ya da ödül şeklinde yardımcı oluyor. O yüzden çok memnunum. Verdiğim kilolardan dolayı vücudumun hafiflediğini hissettiğim için keyfim yerinde.


r…..

3 Aralık 2020

Seçil Hanım’a şu anda da devam ediyorum. Çok güzel bir şekilde gidiyorum. İstediğim gibi aç kalmadan kilo veriyorum. Seçil Hanım diyet listesi hazırlarken isteklerimi göz önünde bulundurarak bana uygun bir şekilde liste hazırlıyor. Sayesinde senelerdir kaybedemediğim kiloları kaybediyorum. 6.5 kilo verdim. Seçil Hanım süper bir uzman. Sanki kendisi kilo veriyormuş gibi heyecanlanıyor. O kadar çaba harcıyor ki işini yapmaktan zevk alıyor. Karakter olarak da çok süper bir insan. Onun yanına neşeyle gidiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile görüşme sağladım. Çok memnun kaldım. İstediğim, sevdiğim şeyleri göz önüne alarak, katı kuralları olmadan listeler hazırlıyor.


b…..

2 Aralık 2020

Seçil Hanım sayesinde 2 ay gibi bir sürede 12 kilo verdim. Çok mutluyum. Sürekli olarak ilgileniyor. Her seferinde yeni diyet listesi oluşturuyor. İnsülin direncim olduğu için endokrinoloji doktoruma danışarak listemi hazırlıyor. Sürekli olarak tahlillerimi takip ediyor. Seçil Hanım işinde çok başarılı, pozitif enerjiye sahip, işini gülerek ve severek yapan bir uzman. Ben çok memnun kaldığım için annem de danışmanlık hizmeti alıyor.


s…..

26 Kasım 2020

Çok memnunum. İnternetten araştırma yaparak, kilo verme ve sağlıklı beslenme amaçlı görüşme sağladım. Seçil Hanım’ı çok seviyorum. Beni böyle strese sokmayacak diyetisyen gibi değil de beni motive edecek bir uzman arıyordum. Daha öncesinde farklı uzmana gitmiştim ama Seçil Hanım çok farklı danışanlarına arkadaş gibi davranıyor. Bana çok iyi geldi. Verdiği diyet listeleri çok uygundu. Hiç sıkılmadan, zorlanmadan uyguluyorum. Her hafta gittiğimde farklı şeylerde yardımcı oluyor. Sanki hiç diyetisyene gidiyormuşum gibi değil. Seçil Hanım danışanlarına arkadaş gibi davranan bir uzman.


o…..

25 Kasım 2020

Seçil Hanım ile hem online hem de yüz yüze seans aldım. Kendisi danışanını dinleyerek, anlayarak ona göre bir yol çiziyor. Kilo vermek için görüşme sağladım. Kısa bir süre içerisinde 16 kilo verdim. Çok fazla diyet yapan bir insanım ama ilk defa beni bu kadar dinleyen, bana göre diyet listeleri hazırlandı. Belki de bu yüzden bu kadar kısa sürede bu kadar kilo verdim. İnternetten araştırma yaparken tamamen tesadüfi bir şekilde denk geldim. Denemek istedim, memnun kaldım. Yakınlarıma da tavsiye ederim.


d…..

Doğrulanmış kullanıcı

24 Kasım 2020 

Öncelikle, diyetisyen seçmek üzere olan okuyuculara katkısı olması açısından, Sevgili Seçil Hanım ile yürüttüğümüz çalışmadan çok memnun kaldığımı söyleyerek başlamak isterim. Süreç keyifli, sonuç başarılı oldu.
Bundan sonrası daha fazla ayrıntı merak edenler için.
Sevdiğim bir insanın kilosunu sorun etmesi ile başladı her şey. İlk olarak bu konuda uzman bir kişi bulmamız gerekiyordu. Doğrusunu söylemem gerekirse bu önerimi kabul edeceğini beklemiyordum. Uygulaması zor veya mucizeler yaratan diyetler değildi aradığımız. Bir de en önemlisi bu işe başlama kararı verilmişken yapılacak yanlışlık kötü bir deneyim olmakla kalmaz, tekrar denemekten de vazgeçirebilirdi. Şimdi tam burada benim de Seçil Hanım’a karar vermemi kolaylaştıran yorumlar için teşekkür etmeliyim.
Bu sürecin nasıl olacağı konusunda hiç bir fikrim yoktu. Birlikte olası olumsuzluklar daha kolay ortadan kaldırılır düşüncesi ile en azından başlangıçta bir süre ben de programa dahil olmaya karar verdim. Çok iyi yapmışım. Bu güne kadar kendinden memnun olan ben yaşın ve çalışma koşullarının da etkisi ile normal karşıladığım göbeğim ve vücudumdaki fazla yağlardan kurtuldukça tekrar tekrar çok iyi yapmışım dedim kendime. Eklemeliyim ki sınırları hafif aşmış kan değerlerimin sadece doğru beslenme ile normal değerlerde çıktığını gördüğümde memnuniyetim daha da arttı.
Bu süre boyunca ne cinler ne periler ne de mucize iksirler vardı. Her şey kuralına uygun yürüdü ben de Seçil Hanım’ın bana söylediklerine uymaya özen gösterdim.
Bu başarılı sonuç için Seçil Hanım’ı tebrik ediyor ve tekrar teşekkür ediyorum.


a….e

Doğrulanmış kullanıcı

16 Kasım 2020 

Başlayalı üç hafta oldu ve hic zorlanmadan 3.7 kg yağ ağıŕlıklı olmak uzere kilo verdim teşekkürler Seçil hnm


el…t

Doğrulanmış kullanıcı

12 Eylül 2020 

Hayatımda ilk defa, 42 yaşında, bir diyetisyene ihtiyacım olduğunu farkettim. İki çocukla boşanmanın ardından şişmanlamış ve hayatı bırakmıştım. Seçil sadece zayıflamama değil, hayatımın beslenme kısmını bundan sonra nasıl gerçekleştireceğime dair bana yol gösterdi. Artık doğru beslenmeyi biliyorum. Yağ oranımı halen beraber, aç kalmadan, düşürmeye devam ediyoruz. Yolu açık olsun, karşınızda sadece bir diyetisyen değil, emin olun çok daha fazlası var.. sevgilerimle


ay…

Doğrulanmış kullanıcı

10 Eylül 2020 

Salgın başlangıcında bilinçsizce aldığım kiloları tıkır tıkır veriyorum hiç aç kalmadan hatta şarap keyfimden bile vazgeçmeden Bu süreci Seçil hanım’la birlikte yaşadığım için çok şanslı hissediyorum


s…..

Doğrulanmış kullanıcı

27 Ağustos 2020 

Benim gibi diyetler ve diyetisyenler ile ilgili ön yargılarınız varsa mutlaka Seçil hanımla tanışmalısınız. İşinde profesyonel, bilgili ve ilgili , bir o kadar da sempatik ve hoş bir uzman Seçil hanım Bir yakınımın yoğun ısrarı ile herhalde 1 kere giderim başka gitmem diye başladığım programın 5. haftasındayım ve 6.4 kg verdim. Hem de hiç aç kalmadan canım bir şey çekmeden. Gerçekten diyet seç sistemi uyguluyor doktor hanım. Hedefimi gerçekleştirmeme yardımcı olacağına güvenim tam. Bir gün canımın yoğurt çekeceği hiç aklıma gelmezdi. Aç kalmadan eskisinden daha sağlıklı olmak için kesinlikle doğru adres. Teşekkürler Seçil hanım. İyi ki varsınız


z….d

Doğrulanmış kullanıcı

22 Temmuz 2020 

Secil hanim harika bir diyetisyen, hic ac kalmadan ve tamamen sevdigim yiyeceklerden olusan bir program hazirladi. Sonuc harika


fa…r

Doğrulanmış kullanıcı

10 Haziran 2020 

‘’Savaşın ne kadar büyükse,zaferin o kadar görkemli olur’’ Hele yanınızda güler yüzlü, samimi ve etrafına yaydığı pozitif enerjisiyle motivasyonunuzu artıran sevgili Seçil gibi( ki benzerini bulamazsınız) bir YAŞAM KOÇU’nuz varsa En zorlu, en dipte olduğum zamanlarımda hayatıma değer katan İYİ Kİ lerimden… Birlikte olduğumuz yaklaşık 4 aylık süreçte, yaşam kalitem düşmeden hem sağlığıma kavuştum, hem de temiz beslenerek çok daha fit ve mutlu bir kadın oldum.
YAŞAM YOLUnuzun çok daha temiz ve düzenli bir mutluluğa dönüşmesi için yanınızda olması gereken tek kişi sevgili Seçil’dir.
HERŞEY İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.️


s…..

Doğrulanmış kullanıcı

15 Mayıs 2020 

Seçil’in desteği ve arkadaşça yaklaşımıyla kendimle çatışmadan, direnmeden, uyumla istediğim kiloya ulaştık. Hem yaratıcı çözümleri ve tarifleriyle hem de yakınlıkla kurduğu ilişkiyle kendimi güvende hissettim, kendi ihtiyaçlarımı da gözetebildim.
Beslenme alışkanlıklarıma bakma şeklimi dönüştürdüğü ve ödül/ceza sistemi olmaksızın dilediğim kiloya gelmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.


e….ö

Doğrulanmış kullanıcı

23 Nisan 2020 • Online Diyet

2 aydır kendisi ile düzenli beslenme konusunda çalışıyoruz.9 kilo civarında kilo kaybı elde ettik.Koranavirüsle mücadele ederken düzenlediği sağlıklı listelerle vücut direncimi de yüksek seviyede tuttuk. Kendisine ilgisi ve desteği için teşekkür ederim.


ç…..

Doğrulanmış kullanıcı

20 Nisan 2020 • Gebelik Ve Emziklilikte Beslenme

Eylülden itibaren Seçil hanımınım danışanıyım. Hamilelik sonrası kilolarımdan kurtulmak için başvurduğum bu süreçte 6 ayda 17 kilo vermemi sağladı. Gerek tatlı iletişimi, gerek sunduğu diyet seçenekleri ile hiç zorlanmadan yararlı bir süreç geçiriyorum. Güleryüzü, hoşsohbet tadında görüşmeler ile hiç sıkılmadan, hiç sıkmadan randevularımız geçiyor. Teşekkür ederim.


i…..

Doğrulanmış kullanıcı

8 Mart 2020 • Troid Hastalıklarında Beslenme

Troid hastalığında beslenme konusunda bir beslenme uzmanı arayışındayken birçok kişi Seçil Hanımı tavsiye etti. Kendisinden danışmanlığı süresince nasıl beslenmem gerektiği ile ilgili çok şey öğrendim. Listeleri hazırlayıp bırakan bir uzman değil, her adımınızda yanınızda. Herkese tavsiye ederim.


e…..

4 Mart 2020

Kilo vermek amacıyla arkadaşımın tavsiyesi ile danışma sağladım. 6 seans görüşme sağladım. Verdiği diyet listeleri bana uygundu ve uygularken hiç zorlanmadan 5 kilo verdim. Vermiş olduğum kilodan sonra sağlık problemlerim minumum seviyeye geldiğini söyleyebilirim. Seçil Hanım’ın genel değil de bireysel çalışması, alışveriş listesinden, tariflere kadar paylaşmasından dolayı çok memnun kaldım. Şuanda hedefime yorulmadan ulaştım. Daha öncede birkaç danışmanlık hizmeti almıştım ama en cana yakını Seçil Hanım oldu. Kendisi güleryüzlü, telefonda ulaşması mümkün bir danışman. Seanslarım devam etmiyor ama ihtiyaç halinde tekrar görüşme sağlayacağım. Herkese öneririm.


ay…n

Doğrulanmış kullanıcı

21 Şubat 2020 

Bir arkadaşım kısa sürede çok güzel kilo verip farkedilir şekilde incelince hemen ne yaptığını sordum ve bana Seçil hanımı tavsiye etti. 2 aydır gidiyorum ve bir gün gitmeme gerek kalmayınca ne yapacağımı düşünmeye başladım sanırım ara ara ziyaretine giderim yine 🙂 gerçekten çok ilgili ne sorsam bıkmadan usanmadan cevap veriyor mutlaka, listeleri çok detaylı hazırlıyor, gerek görürse değiştiriyor, alışveriş listesine varana kadar oturup sizinle planlıyor. Diyete başlamadan şeker, tiroid, vitamin vs testleri isteyerek kişiye özel bir liste hazırlıyor ki bu benim için çok önemliydi o olmasa yaşadığım bazı problemlerin D vitamini, B12 ya da demir eksikliğinden kaynaklandığını tahmin edemez ve hala hiçbir sonuca ulaşamıyor olurdum. Üstelik çok güleryüzlü, nazik ve insanı harika bir şekilde motive ediyor 🙂


d….t

Doğrulanmış kullanıcı

18 Şubat 2020 

Durdurulamaz bir kilo artisi sonucu Secil hanimi internetten bularak gittim..Istedigi tahliller sonucunda tirodimin hic calismadigi, insulin direncimin oldugu gercegi ile karsilastim..Cevremdeki herkes tiroid calismiyorsa , insulin direnci de varsa bosa diyetisyene gitme dedi..
Sevgili doktorum guler yuzlulugu, inanilmaz pozitif enerjisi ve gercekren sahip oldugu inanilmaz bilgi ile bu duruma minik bir gülümseme ile tepki verdi ve başladık..O bodrumda ben istanbulda..Internetten her hafta gorusmemizi yapiyoruz, her sorunuza cevap veriyor..
Sonuc Hafta 6, verilen kilo 7…
Secil hanim imkansıza inanmiyor Dolayisi ile sizde ona inaninca kilolar gidiyor..
Aldiginiz ilaclardan, yediginiz her lokmaya, caniniz ceken seyleri de vererek, birde super lezzetli tarifleri ile bu isi kolay kılıyor..
En az 10 diyetisyene gitmisimdir yasamim boyunca, bedenimdeki bunca olumsuzluga ragmen hic bu kadar hizli ve basarili sonuc almadim, yas faktoru de eklenince mucize..yas 48bu arada
Kisaca bu saheser diyetisyeni herkes hak ediyor..Hic dusunmeden kendinizi onun emin ellerine birakin yeter..Guzel vucutlar bizi bekler..
Umutsuzluk onun listesinde yok..
Tesekkurler sevgili doktorum


me…n

Doğrulanmış kullanıcı

5 Şubat 2020 

SEÇİL = Mesleginin hakkını verecek kadar fit , konusunda iyi eğitim almış, danışanlarıyla arkadaş olabilen, samimi, genc yaşına ragmen cok basarılı, yenilikci, pratik, güzel insan.
Kilo verme vermeye karar verdigimde iyi ki seni tercih etmisim. Ofisine ilk gelipte seninle karşılaştığımda, bana yaklaşımın, Konuya hakimiyetin, çizdiğin yol haritam ve sonrasında benim kararlı olmamda gösterdiğin sabrın için teşekkürler…

Sağlıklı beslenme düzenine ve sağlıklı kilonuza kavuşmak, yeme davranışlarınızı ve yanlışlarınızı , diyetin kısa dönemlerle kilo vermek amacıyla her türlü besinden kendimizi kısıtlamak olmadığını öğrenmek, diyete ve sağlıklı beslenmeye yaklaşımınızı eğitmek ve düzeltmek istiyorsanız SEÇİL’in kapısını tıklatın hemen.

Tamamen kişiye özel, standart diyet listelerini unutturacak programlar yazan en sevdiğim diyetisyen .Kolay uygulanabilir listeleri, pratik ve lezzetli tarifleri ile kararsiz kaldiginiz anlarda hemen iletisime girerek sorununuzu aşmanızda güleryüzü, güvenilir pozitif kisiliği ve sonsuz sabrı ile yanınızda olan yasam koçu.

Hayatimdan asla cikarmak istemedigim ve onu gormedigim zamanlar kendimi huzursuz hisettigim yol arkadasim iyi ki hayatıma değdin. Hep yanımda ol lütfen.


se…l

Doğrulanmış kullanıcı

21 Ocak 2020 

Hiç düşünmüyordum 2 ay da 6 kilo vermeyi ama seçil hanım sayesine bunu başardım ve mutlu oldum kendisi ablam gibi oldu cidden böyle güler yüzlü temiz kalpli bir insanla tanışmak benim için muhteşem bir avantajdı…


g….k

Doğrulanmış kullanıcı

13 Ocak 2020 

Seçil Hanım ile ilk görüştüğümde samimiyeti ve ilgisine hayran kaldım ve başlamaya karar verdim bu hafta 5. Haftaya girdik çok güzel gidiyoruz ve daha önce birçok kez kontrollü diyet yapmisligim oldu ama Seçil Hanım onlardan çok çok ayrı işini severek yapması ilgi ve alakasindan da anlaşılıyor öyle sevdik ki hayatta diyet yapmam diyen eşim bile Seçil Hanım in listelerini ve benim sonuçlarımı görünce Diyete başlamak istedi iyiki tanıdım Seçil Hanımı


ze….

Doğrulanmış kullanıcı

28 Kasım 2019 

Diyetseç Seçil hanım ile görüşmeye karar verdiğimde amacım son yıllarda almış olduğum kiloları vermek ve sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanarak hayatıma devam etmekti.
4 Kasım 2019’da başladık 1 ay gibi kısa bi sürede vermiş olduğu haftalık diyet listeleri ile vücudumdan 2 kilo kadar ödemimi attım ve aynı zamanda 4 kilo kadar yağdan verdim. Sıfır da kas kaybı. Ben kendisinin verdiği tavsiyelere uyarak bunları aktif doğa yürüyüşleri ile de destekleyerek kısa sürede hedefimin büyük bir kısmına ulaştım. Seçil hanım ile çalışmak oldukça güven verici ve motive edici..
Bilgisi, doğru yönlendirmesi, tatlı dilli güleryüzlü yaklaşımı sayesinde heyecanla kontrollerime gidiyorum.
Daha da olumlu sonuçlar almaya doğru yola devam ediyoruz..


mg…a

Doğrulanmış kullanıcı

20 Kasım 2019 

Having first found Registered Dietitican Secil for my daughter who had some intolerancies, but who wanted to take control of her eating habits, I decided that I would consult her for some issues which I was facing with regards to fatigue, blotting, and other digestion issues. She applied a very methodical and scientific approach, starting off with a full check of the body weight, body mass, and a full blood test for intolerancies and allergies. She found that I had substantial intolerancies to both lactose and gluten, amongst a number of other lighter intolerancies.
Based on the informatin gained Secil put together a dietary routine, with strict guidelines, ensuring that I would have a more disciplined approach to eating, whilst not feeling deprived of things I like to eat. The results were amazing!
Within a week I had already lost more than 1 Kg, and while weight loss was not my priority, I felt great! The results just kept coming and I kept feeling better each week. While weight loss was not my main goal, I have lost 11 kgs in 2 – 3 months. I feel much better and with a lot more energy. I sleep much better, I have less sense of being blotted, I have more energy, and feel less drowzy after meals. Overall digestion has improved dramatically.
I am very happy about the results, and the methadology applied by Secil. The results are awesome and I would highly recommend her to anyone!


Marco RABBIA.


ha…

Doğrulanmış kullanıcı

15 Ekim 2019 • Yeme Bozukluklarına Yönelik Beslenme Programları

Kendisi ile 3 ay önce tanıştık. Kızımda yeme bozukluğuna bağlı kilo kaybı vardı. Seçil hanımın uyguladığı beslenme programı sayesinde sağlıklı kilomuza adım adım ilerliyoruz. Kızım Seçil hanım sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandı. SEÇİL ÜNAL EŞİNGEN konusunda deneyimli profesyonel bir beslenme uzmanı. Kendisiyle tanışmamız bizim için büyük bir şans oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.


v…..

1 Ekim 2019

Seçil Hanım çok sıcakkanlı bir diyetisyen,ihtiyaçları çok iyi anlayıp,kişiye özel çözümler üretebiliyor.Ben kilo verme performonsımdan da çok memnunum.3 aydır danışanıyım, sonuçlardan oldukça memnunum. Toplamda 11 kilo verdim.Verilen listeler bana uygundu,karşılıklı konuşarak listeler belirliyorduk,isteklerim doğrultusunda bana özel pratik olsun istedim.Dolayısıyla çok memnun kaldım.Diyet sonunda daha sağlıklı hissediyorum,daha fit oldum.Sonuç olarak bedensel hareketlerim çok daha çevik oldu,üzerimdeki ağırlık kalkmış oldu.


a…..

30 Eylül 2019

Bodrum için çok profesyonel bir diyetisyen, işini çok iyi yapıyor.En ince ayrıntısına kadar her şeyi takip ediyor, sadece listesi hazırlayıp vermek yerine tarifler verip hayatınıza adapte ediyor.Diyet listesini hazırlayıp veren bir diyetisyen değil, halimizi anlayan bir diyetisyen.Aynı zamanda verdiği diyet listesi kalıcılık yaratıyor. 3 ayda 17 kilo verdim. Sıcakkanlı,sevecen,güleryüzlü,sempatik ve insancıl yaklaşıyor.


se…l

Doğrulanmış kullanıcı

28 Eylül 2019 

Merhaba

Seçil hanıma önce kızım için gittik ve 4 ayda kızım ideal kilosuna ulaştı.Ben 88 kiloydum,insülin direncim vardı ve oldukça sağlıksız besleniyordum.Seçil hanım sayesinde 1 ayda 7 kilo verdim.Bu süreçte hiç aç kalmadım.Benim isteklerimi dikkate alarak bana özel beslenme planı oluşturdu.Diyet yapamam zannederken bir baktım ki artık eskisi kadar acıkmıyorum.İnceldikçe de motivasyonum arttı.Seçil hanım işinde çok başarılı,güleryüzlü ve canayakın.Sormak istediğim birşeyler olduğunda rahatlıkla kendisine ulaşabiliyorum.Kilo vermek,daha sağlıklı olmak isteyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum.Teşekkürler❤


a…..

27 Eylül 2019

Tavsiye üzerine gittim ama gerçekten çok memnun kaldım.Geçen sene 11 kilo verdim,bu sene de hala devam ediyorum.Bu sene de 4 kilo verdim,gayet memnunum.Kendisi son derece iyi,yaklaşımı iyi.Son derece kolay uyguladım listeleri.Hatta son zamanda hiç acıkmadığım zamanlar da oldu,çok memnunum,çok doyurucu ve kaliteli besinler tüketiyorum,gereksiz şeyler yemektense bu son derece güzel.Diyet sonunda çok enerjik hissediyorum.Hareketlerim son derece güzel,sporla da destekleyince kendimi oldukça iyi hissediyorum.Diyetle birlikte çok daha aktif oldum.Hareketlerim son derece rahat ve esnek.Yakınlarıma da tavsiye ederim.


a…..

18 Eylül 2019

Seçil Hanım ilk olarak danışanını çok rahatlatıyor.Diyet gibi değil, gerçekten hayat görüşünüzün değişmesine katkı sağlıyor. Dolayısıyla herhangi bir kaçamak yapacağınız zaman hemen kendisine ulaşıp çözüm üretebiliyorsunuz.Gerçekten danışman gibi değil,bir arkadaş gibi kendisi. Anlaşıldığınızı hissettiğiniz için de doğal olarak kaçamak yapmak bile istemiyorsunuz.Bence her şeyden önce işini çok severek yaptığı için size olan katkılarını hissedip size uygun olan yapabimenizi ve hayatın akışı içerisinde sürdürebilmenizi sağlıyor.Ben 10 günde 4 kilo verdim.Benim reaktif hipoglisemi rahatsızlığım var.Ve hormon ilaçlarım olmasına rağmen bu 4 kiloyu verdim.Yolculuk sırasında vücudumun ödem tuttuğunu anladığım için bana neler yapmam gerektiğini söyledi. Görüşebiliyorduk kendisiyle.Ben iyi ki kendisini tanımışım.Arada hiç beklemediğim zamanlarda beni arayıp takip etmesi de güzeldi.Kendisini çok seviyorum.


o…..

17 Eylül 2019

Kendisinden çok memnunum ve çok iyi sonuçlar aldım.Sağlıklı bir şekilde kilo verdim.Güzel yağ yakımım oldu.Acıkmadan diyet yapmış oldum.Çok alternatifli güzel bir diyet süreci geçirdim.Sürecin son haftalarındayım. 4-5 ay içerisinde sekteye de uğradım ama şu ana kadar 9 kilo verdim.Kendisi alışveriş listesi de verdi.Evdeki herkesin tüketebileceği ürünler vardı.Çok pozitif bir insan,diyet yapan kişiyi de çok motive ediyor.Bir yerden sonra diyet randevusuna değil sohbet etmeye,pozitif enerjisini alamaya gidiyorsunuz.Kişilik olarak çok sevdim,diyet sürecinde de çok destek oluyor.Arayıp soruyor.Çok güzel, çok güleryüzlü ve samimi bir danışman kendisi. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum kendisini.


fe…l

Doğrulanmış kullanıcı

4 Eylül 2019 

Seçil hanımla çok iyi bir uyum sağladık. Haftalık listelerimi benim yoğun seyahatlerime ve alışkanlıklarıma uygun olarak çok iyi liste oluşturdu kaçamaklarıma rağmen 2 ayda sekiz kilo vermeyi başardik beraberce…


d…..

Doğrulanmış kullanıcı

17 Ağustos 2019 

Merhabalar ,
İnternetten kızım için diyetisyen araştırırken Seçil hanımla kesişti yollarımız.. iyi ki de tanışmışız, kendisini biz çok sevdik 🙂
işindeki ciddiyeti, işine aşık bir insan oluşu size ‘ evet ben doğru yerdeyim’ dedirttiriyor, kendisi bu meslek için yaratılmış diyebiliriz …
yanılmadığımızı da zamanla görmüş olduk ..
ilk ay sonunda kızım hedeflediği kiloya resmen koştu ( maşallah 🙂 2. Ayda güzel geçecek hiç kuşkumuz yok ..
En çok sizin sayenizde, İyi ki varsınız Seçil hanım , sizi seviyoruz …


Dilek&Dilara


tu….

Doğrulanmış kullanıcı

15 Ağustos 2019 

Son yıllarda aldığım ve birtürlü veremediğim kilolarım için bir arkadaşımın tavsiyesi ile Seçil Hanıma gitme kararı aldım. Bu sene kendim için aldığım en isabetli karar diyebilirim. Uygulanabilir ve ilerde de sürdürülebilir bir program olması önemliydi benim için. Her hafta bana göre düzenlenen, hiç aç kalmadığım, yeni hafif yemek tariflerini kolaylıkla uygulayabildiğim ve herşeyden önemlisi sağlıklı bir seviyede kilo kaybettiğim bir programdayım. Her takıldığımda bana yardımcı olan, hızlı çözüm üreten, güleryüzlü, motive edici ve tatlı bir kadın Seçil Hanım. Kendisiyle kurduğumuz ilişkiden ve sonuçlarından çok memnunum.


p….ö

5 Ağustos 2019

Aldığım tavsiye ile gittim Seçil Hanım’a, 3. ayımıza girdik şimdi. Verdiği listeler bana çok uygun. Benim kendi beslenme biçimime uygun ve çok alternatifli listeler hazırlıyor. Yaz ve tatil döneminde olmamıza rağmen her ortama uyum sağlayabildim ve kesinlikle kısıtlanmadım. Programınızı belirttiğiniz takdirde size çok alternatifli bir liste hazırlıyor. Benim Seçil Hanım’a gitmemin iki sebebi vardı. Hipoglisemi rahatsızlığım var ve aynı zamanda vejeteryanım. Rahatsızlığım nedeniyle enerji düşüklüğüm oluyordu. Bunun yanı sıra bir hamilelik planım var ve buna hazırlık yapabilmek için de destek alıyorum. Bu süreçte 4 kilo verdim ve enerjim gayet yerinde.


çi…m

Doğrulanmış kullanıcı

4 Ağustos 2019 

Seçil hanımı diyabet üzerine (diyet) uzman bir diyetisyen olduğu için tercih ettim..insülin direnci vardı ve hala ilaç kullanıyorum. Seçil hanımla tanıştıktan sonra, öncelikle o bitmeyen enerjisi beni çok etkiledi ve tabii bence bana göre bir diyetisyenin olması gereken fiziği diyebilirim. Resmen motive etti ve eski kiloma inmeliyim dedim.
Görsellik önemli bir kez daha gördüm.. Sabırla aylarca benimle ilgilendiği için ayrica çok teşekkür ederim. Bu kadar işinin ehli bir diyetisyen ile işbirliği içinde kilo vermek süreç uzun olsa bile çok keyifliydi..

Bodruma değer katmış bir kişilik ve işinde gerçekten çok başarılı bir uzman ..Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Nasıl bir takip ,Nasıl bir motive etme ve nasil bu kadar sabırlı bir insan ve asıl hayranlık duyduğum o bir anne ve eş….. hem çalışıyor hem de ben ve benim gibi kilo problemi olanları ciddi takip ediyor.

Saatlerimiz de hiç aksama Olmadi..zaman zaman telefon ile arayıp beni dürtüklese de 🙂 ben çok memnun kaldım..

Hâlâ devam ediyorum ve son 2 /3 kg. Dayım. Bu kilolar son kilolar ve zor gidecek çünkü ben biraz uyma zorluğu çekiyorum malum yaz geldi; halbuki nasil güzel menüler hazırlıyor ama olay kesinlikle bizde bitiyor.. kararlı olmak ve işin uzmanı ile çalışmak başka da birşey demiyorum.

Herşey için teşekkür ederim Sevgili Seçil Ünal Eşingen’e .. iyiki sizi tanımışım..

Sevgiler,

Çiğdem


f…..

Doğrulanmış kullanıcı

3 Ağustos 2019 

Sevgili Seçil ,geçen sene bu günlerde içime kaçan ve bir türlü doymak bilmez canavarı durdurmak için seninle tanıştım….68 kiloya vurmuş bedenimi ve açılan istahimi insülin direncinin inatlasmasına rağmen yola getirdin,hiç sıkmadan,bunaltmadan keyifle 59 kg a üç ayda indim …. teşekkürler iyiki varsın aradan geçen 9_10 ayda korudum kendimi çok iyi hissediyorum 64 yaşında fıstık gibi bir danışanın en kısa zamanda ziyaretine gelecek tekrar söylüyorum seninle geçen diyet sürecinde çok keyifli günler gecirdim iyiki varsın bu arada seni tanımama vesile olan kızım Dr sıla yada teşekkür ediyorum


b…..

17 Haziran 2019

Ben kendisiyle doğum sonrasında alınan fazla kilolar sebebi ile görüşme sağladım.Emzirme dönemindeydim ve yanlış bir beslenme şekli yapmak istemedim.Bu süreçte sütümün artmasında da yardımcı oldu.Doğum sonrası 32 kilo almıştım.Çok kısa bir sürede aç kalmadan kilomu verebildim.Lohusalık dönemi sıkıntılı bir süreç olur ama hiçbir zaman motivasyonumu bozdurmadı.Destekleyici ve motivasyon artırıcı çok iyi bir diyetisyen.7-8 ay gibi bir sürede 28 kilo verdim.Kendisi çok enerjik, canlı, motivasyonu yüksek ve her zaman pozitif biri.Modumuzun düşmesine izin vermiyor.Her zaman ulaşabiliyordum kendisine.Hedefimize ulaştık. Uzun zaman olmasına rağmen hala arayıp kilo korumamı takip ediyor.Kesinlikle herkese tavsiye ederim kendisini.


g…..

17 Haziran 2019

Ben çok memnunum kendisinden.Tamamen tesadüfen ofisinin önünden geçerken farkedip içeri girip danıştığım an itibariyle hayatıma dokundu. Bu yönde çok olumlu bir iletişim içerisindeyiz.2 yıldır danışanıyım kendisinin.Diyete başladıktan sonra kendimi daha sağlıklı, daha zinde,dinç ve ruhsal yönden daha iyi hissediyorum.Şu an 2.5 ayda 10 kilo verdim.Tamamen benim hayatıma yönelik, kolay bulabileceğim, her zaman yapabileceğim, esnek listeler verdi.Çok çeşitliydi ve harika tarifler verdi.Bu konuda kendisine minettarım.Canayakın olması, empati kurması ve beni anlayabilen biri olaması güzeldi.Çok rahat ulaşabiliyorum kendisine. Hemen geri dönüş sağlıyor.Hala devam ediyoruz kendisiyle.Bendeki değişimi gören herkes soruyor.Ben de Seçil Hanım’ı tavsiye ediyorum.


h…..

14 Haziran 2019

Biz çok memnun kaldık kendisinden. 2 ayda 7.5 kilo kaybı yaşadık ve 5.4 kilo da yağ kaybı oldu.Bunu aç kalmadan, zorlanmadan yaptık.13 yaşındaki kızım için görüşme sağladık.Kızıma çok güzel yaklaşımı vardı. Aralarındaki iletişim süperdi.Diyete başladıktan sonra uyku düzeni sağlandı,kilo kaybı ve yağ oranımız da baya gitti.Ve kızım bunları yiyerek yeme alışkanlığını da oturttu.Seçil Hanım çok kolay uygulanabilir listeler yazdı. Hedefimize ulaştık, şu an sadece kontrollerimize gidiyoruz.Yönlendirmeleri güzeldi. Her türlü bilgiyi sağladı.13 yaşındaki kızımı ikna ederek ilerledi.Haftada birgün Seçil Hanım’ın da sunduğu seçenekler dahilinde ödüller aldı. Biz çok memnun kaldık kendisinden.Güleryüzlü yaklaşımı da,ikna kabiliyeti de çok güzel.


r…..

14 Haziran 2019

Çok memnunum kendisinden. Çok güzel bir şekilde bilgiler edindim kendisinden.3 günde yağdan 2 kilo verdim.Herhangi bir problem yaşamadım.3 günlük bir detoks programı uyguladık. Kendisi canayakın, bilgileri sıkılmadan veriyor ve sizinle zaman harcıyor olması güzeldi.Tavsiye ederim kendisini.


i̇….

14 Haziran 2019

Seçil Hanım’a arkadaşımın tavsiyesi ile ulaşmıştım.Diyete başladıktan sonra olmasını umduğum her şey gayet iyi sonuçlandı.Kilo kaybımdan ziyade kas oranımda artış ve yağ oranımda düşüş sağlandı.Kolay uygulayabileceğim listeler hazırladı. Kendisi konuya çok hakimdi, isteklerimi çok iyi karşıladı ve ona uygun diyet listeleri hazırladı.Ne zaman görüşmek istesem ulaşabiliyorum kendisine.Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.


i̇….

13 Haziran 2019

Ben çok memnundum kendisinden. Çok da faydalı oldu benim için.Tekrar kilo alsam yine kendisini tercih ederim. Uzakta da olsa bana çok yardımcı olmuştu.Ben bir arkadaşım tavsiye ile ulaştım kendisine. 2016 yılında başlayıp 2017 yılında bitirdim ve şu an hala aynı kilodayım. Diyete başladıktan sonra daha sağlıklı oldum. Ne uykusuzluk ne de yorgunluk kaldı.Seçil Hanım sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim. 6 ayda 15 kilo verdim. Listeleri sizin yaşam tarzınıza göre liste yazarak ilerliyor. Ev yemeği tüketiyorsanız veya dışarıda olan yemekler tüketiyorsanız onlara uygun şeyler yazıyor.Sürekli gece gündüz ulaşıp soru sorabiliyorduk kendisine. Ben paketli gıdalar tüketmeyi çok sevmeyen biriyim.Seçil Hanım da öyle düşündüğü için aynı fikirde olduğumuz için çok sevdim kendisini.Güzeldi.Şu an aynı kilodayım. Ara ara merak ettiğim şeyleri soruyorum kendisine.Hemen cevap veriyor.Akademik olarak da çok bilgili.Ben hedefime ulaştım.Arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.


b…..

13 Haziran 2019

Yaklaşık 1.5 ay çalıştık beraber.Kızım 8 kilo verdi ve çok mutlu.Hem bir diyet yaptı hem de doydu açıkçası.Yüzde yüz önerebileceğimiz biri kendisi.Hem sağlıklı bir şekilde diyet yapmış oldu, hem çok daha enerjik bir çocuk oldu, hem de özgüveni arttı.Çok kolay uygulayabileceğimiz listelerimiz vardı.Her istediğimizde gece gündüz ulaşabildik kendisine.Seçil Hanım bizi güzel karşıladı.Kızım 14 yaşında.Seçil Hanım onunla bir birey gibi, ben aracı bile olmadan birlikte iletişime geçti.Çok işbirlikçilerdi.Sürecimizi çok güzel,mutlu bir şekilde tamamladık.


i̇….

13 Haziran 2019

5 hafta önce başladım diyete.Çok uzun seneler kendi başıma yaptığım diyetlerde başarılı olamıyordum. Ben de çok hazırdım diyet yapmaya ve Seçil Hanım’ın da yaklaşımı harika oldu.Ben istediğim kiloyu bir ay içinde verdim.4 kilo kaybım oldu.Çok kolaylıkla uyguladım listelerimi, herhangi bir sorunum olmadı.Kendisi çok sempatik, çok iyi niyetli biri.Bence bilgisi de mükemmel.Çünkü beni güzel bir sonuca ulaştırdı.İletişimimiz çok güzeldi.Hiçbir sorun yaşamadık.Tavsiye ederiz kendisini.


t…..

12 Haziran 2019

Seçil Hanım’ın iki senedir danışanıyız.Sağlık problemlerimiz nedeniyle bir ara ara vermek durumunda kalmıştık.Memnun kaldığımız için de tekrar kendisi ile başladık.Bir başka doktorumuzun tavsiyesi ile kendisine başlamıştık.18 aylık bir programda 20 kilonun üzerinde sağlıklı bir çalışma programı şeklinde yardımcı olan ve diğer branştaki doktorlarımız ile işbirliği içerisinde giden biri.Çok mutluyuz ve bu sebeple geri döndük kendisine. Bizim isteklerimize, ihtiyaçlarımıza cevap verecek şekilde o haftaki yapılması gerekenleri isteklerimiz doğrultusunda her şekilde doğru programlayabiliyoruz.Çok sıcak davranıyor, aileden birisi gibi.Başka konularda da desteğe ihtiyaç varsa yönlendirme yapar.İnsan ilişkileri çok kuvvetli.Sıcak yaklaşımıyla birlikte cevap aldığımız zaman mutlu oluyoruz.Birçok kişiyi kendisine yönlendiriyoruz çünkü yine aynı başarıları elde edeceğine inanıyoruz.Biz sadece kilo vermek amaçlı değil sağlık sebebiyle bunu sürdürmek ve yaşam tarzı haline getirmek istediğimiz için tekrar başladık.Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.


e…..

12 Haziran 2019

Seçil Hanım’a tavsiye üzerine ulaşmıştık.Ben hamilelik, diyabet ve biraz da fazla kilom olduğu için başvurdum kendisine.2.5 aylık hamileyim ama şu ana kadar kilo almadım.Şekerim daha çok düzenlendi.Bu durumda kilo vermek daha ağır oluyor ama biraz da olsa kilo verdim.Kendisinin de yardımıyla şu an düzenli bir şekilde ilerliyoruz. Listelerimi hazırlarken yazılan herşeyi tek tek bana anlatarak yardımcı oluyor.Kolaylıkla uygulayabiliyorum.Çok tatlı bir bayan.Çok canayakın bir danışman.Çok güzel bilgilendiriyor, her şeyi anlatıyor.Herhangi bir durumda ulaşabiliyorum kendisine.Doğumdan sonra da kendisiyle devam etmeyi düşünüyorum.


c…..

12 Haziran 2019

Ben bir arkadaşım aracılığıyla ulaşmıştım Seçil Hanım’a.Son derece ilgili ve bilgili biri kendisi. Danışanıyla şahsen yürekten ilgileniyor.Her konuda, her şekilde danışanın hem şikayetine hem de isteğine göre program yapabilen, çok uyumlu çalışılabilen,çok keyifli bir insan.Eşim de benimle birlikte aynı öğünleri yediği için ikimizin de ortak duygusu,çok sağlıklı ve dengeli olduğunu hissettik.5 ay gibi bir sürede 10 kilo kadar kaybımız oldu.Listelerimde kolaylıkla bulabileceğim,yanımda götürebileceğim, beni maddi anlamda zorlamayacak gıdalar verdi.Kendisi çok sıcakkanlı, çok ilgili biridir.Şiddetle herkese tavsiye ediyoruz.


s…..

12 Haziran 2019

Seçil hanımla diyete başlama serüvenim kendisiyle güzel bir deneyim yaşayan arkadaşım sayesinde oldu. Diyet yapmakta zorlandığım noktaların başında yeme atakları geliyordu. Kendimi tok hissettiğimde bile anında abur cubura yöneliyordum. Seçil hanım bu döngüyü kırmam da dönüm noktamdır diyebilirim, hiç bir şekilde yemek konusunda eksiklik hissetmedim.Kan değerlerimde düzelme oldu. Kendimi enerjik ve pozitif hissetmemin en büyük kaynağıdır Seçil hanım. Online diyet yapmamıza rağmen sesinden aldığım enerjiyle gülümsemesini hep hissettim. Kendinize diyet döneminde destek veren bir arkadaş arıyorsanız tavsiye ederim 🙂


a…..

11 Haziran 2019

Seçil Hanım’a bir arkadaşımın vesilesi ile ulaştım.Hem kişilik olarak hem de diyetisyen olarak çok beğendim. Bir aylık çalışmamız oldu. Bana 5 kiloya yakın kilo verdirtti.Bana verdiği listelerden,gıdalardan ve ölçümlerinden çok memnunum. Şimdi 2.ayımıza devam ediyoruz.Kendisi herşeyden önce çok güleryüzlü,insana enerji veren, ilk etapta enerjisi çok yüksek,tatlı dilli ve gayet özverili biri.Benim çok hoşuma gitti. Güleryüzünü çok beğendim,karakter olarak da hoşuma gitti.Kilo verdiğimi görenler sorunca Seçil Hanım’a yönlendiriyorum.En güzel tarafı da bize de bir dosya verip neler yaptığımızı yazmamızı söylüyor. Ben çok beğendim kendisini, devam ediyoruz kendisiyle.


d…..

11 Haziran 2019

Ben Seçil Hanım ile baya kilo verdim.Daha önce başka diyetisyenlerle de çalıştım ama hiçbirinde bu kadar rahat ve kalıcı bir şekilde kilo vermemiştim. Çok memnun kaldım.Ben 6 ay içerisinde 15 kilo verdim. Listelerimize hep birlikte karar veriyorduk.İstemediğim şeyleri vermiyordu veya değişiklik yapıyordu. Kolaylıkla uygulayabiliyordum listelerimi.Kendisi çok güleryüzlü, anlayışlı, sürekli hemen ulaşabiliyordum, her şeyi beraber yapıyorduk.Koruma sürecini de birlikte yaptık.Sağlıklı beslenme eğitimi de aldım kendisinden.Ben herkese tavsiye ediyorum kendisini.


h…..

10 Haziran 2019

İnternet aracılığıyla Seçil Hanım’a ulaştık.Bir çok konuda kendimi daha dinç hissediyorum.Vücut ağrılarımda farklılıklar oldu.Beni çok güzel yönlendirdi,spora başladım.Daha sağlıklı ve dinç hissediyorum kendimi.2 ayda 8.5 kilo verdim. Çalışma sisteminde de listelerimizi hep beraber hazırlarız.Gayet kolay oldu.Çok doğal ve mantıklı yaklaşımları var. Gayet iyi bir enerji veren biri.Gayet güzel motive ediyor ve en önemlisi de bilgili biri.Ara vermek durumunda kalmıştık.20 kilo hedefimiz var.Tekrar başlamayı düşünüyorum.Herkese tavsiye ediyorum kendisini.


s…..

10 Haziran 2019

Seçil Hanım’ın desteğinden çok memnunuz. 16 yaşındaki kızım gayet hedeflediği ölçüde ve hiç sıkılmadan, çok strese ve diyet psikolojisine girmeden kilo veriyor.Kızım istediği zaman yazıyor ve Seçil Hanım geri dönüşler sağlıyor.Daha önce 2-3 diyetisyene daha gittik fakat çok rahat geri dönüş sağlamadığı için randımanlı olmadı. Biz 81 kilo ile başladık.Şu an 4.ayın içerisindeyiz ve 69 kiloyuz.Seçil Hanım evde rahat yapabileceğimiz, her an ulaşılabilecek malzemelerle yapılan listeler yazdı.Kızım çok canının çektiği şeyleri de soruyordu ve bir şeyden mahrum kalmayacak şekilde hazırlıyordu listelerimizi.Diyet psikolojisine sokmadan, çok sıcakkanlı, pozitif olması,içtenlikle sorulan sorulara cevap vermesi güzeldi.Tavsiye ediyoruz kendisini.

Yorumların tamamı için:

https://www.doktortakvimi.com/secil-unal/diyetisyen/mugla

error: Content is protected !!