Online DiyetSeç

Biz DiyetSeç ailesi olarak; “gelişen teknolojiye ayak uydurma artık her alanda olmalı” diye düşündük ve Online DiyetSeç sistemini oluşturduk. Bu sayede her yerde uzman diyetisyenin ile birebir görüşme imkanın olacak ve soruların cevapsız kalmayacak. Sağlıklı yaşama adım attığın bu yolda biz her zaman yanındayız!

Hamilelik ve emzirme dönemi gibi danışanlarımızın eve bağlı kaldığı bu özel süreçlerde çokça faydalandığı bu hizmetten aslında herkes yararlanabilir! Yoğun çalışmak, zamanın kısıtlı olması veya farklı şehir / ülkede yaşamak gibi sebeplerle sen de online diyetin avantajlarından faydalanabilir, kendine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırabilirsin! Çünkü artık tek bir tuş kadar yakınsın sağlıklı yaşama…

Online DiyetSeç Sistemi nasıl işler?

Yüz yüze diyet görüşmelerinden tek farkı görüşmelerin sanal ortamda ancak “canlı” olarak gerçekleştirilmesidir. Ön-görüşme ve randevu sistemi dahil her şey yüzyüze yapılan Diyetseç sistemi ile aynıdır. Tek fark planlanan randevuların internet ortamında veya telefon yolu ile yapılmasıdır. Online Diyetseç Sistemi ödeme planı hakkında detaylı bilgi edinmek istersen +90 536 06182 77 numaralı telefonu arayabilirsin.

Haydi, hemen şimdi seçimini yap! Harekete geç! Online DiyetSeç!

error: Content is protected !!