RAWLOVEYOU demek istiyorum!

ÇÜNKÜ BU “JUICE”LARDA PROTEİN BOMBASI VAR!!!

Beni tanıyanlar çok iyi bilir; Sıvı beslenme trendine karşıyım! Yaz gelince “acil durum” ilan edip uygulanan her türlü trend diyete karşıyım aslında! Çünkü bedenin hayat boyu seninle ve geçici – sağlıksız çözümleri hiçbir zaman hak etmiyor! Ama bu başka! Çünkü hem ürün içeriği doğal ve taptaze hem de protein sağlıyor hücrelerine! Peki Rawjuice’u bu kadar farklı kılan “DiyetSeç” ve “Raw Love You” markalarının izlediği felsefe nedir? Öğrenmek ister misin?

Özellikle yaz aylarında “juice” larla beslenme trendi nedeniyle meyve ve sebze suyu sıkılıp posası atılıyor ve sadece şekerli vitaminli sular ile tüm günü geçirmeye çalışıyor zayıflama gönüllüleri! Ancak laksatif etkide olan sebze suları içen kişilerde yoğun şekilde ishal ve bağırsak mikroflorasında bozulma gözleniyor! Ayrıca bedenimize fayda sağlayan hücre içi su kaybı hem delaksatif etki nedeniyle yararlı bakterilerin kaybı yaşanıyor! Oysa sağlıklı bir beden için hem hücrelerinin suya ihtiyacı var hem de bağırsaklarının yüksek sayıda yararlıbakteriye! Hal böyle olunca sıvı beslenme trendi sürekliliği olmayan ve “sezonluk” diyet uygulaması gibi düşünülebilir.

Ancak geçtiğimiz aylarda sağlıklı sebze ve meyve suları üreten ve aynı zamanda beslenme uzmanı önerilerine kıymet veren, protein-posa almanın da öneminin farkında olan yeni insanlarla tanışınca (Raw Love You yaratıcısı Mine)kendimi yepyeni bir proje geliştirmeye çalışırken buldum!

“Sağlıklı ve doğal sebze-meyve sularıyla beslenirken hem posa hem protein sağlamak mümkün olabilir mi?” diye düşündük ve “DiyetSeç” ve “Raw Love You” markaları olarak lezzet ve sağlık dolu tarifler geliştirdik.

DiyetSeç & Raw Love You özel tarifleri ile bedenine ne sağlarsın?

Bol antioksidan ile hücrelerinde antioksidan etki!

Aldığın çözünmez posa ile bağırsak hareketlerinin hızına hız!

Günlük üretim için dalından yeni kopmuş taze meyve-sebze ile bol vitamin ve mineral!

Sana özel hazırlanmış Raw Love You / DiyetSeç paketleri ile sağlıkla kilo verme

Sana özel hazırlanmış sağlık dolu öğünler sayesinde bolca zaman

İdeal kilona sağlıkla erişebildiğin, kalıcı kilo yönetimi. Ve sağlıklı yaşama dair bolca motivasyon.

Tüm bunları keşfetmek ve paketler hakkında bilgi almak için mutlaka iletişime geçmelisin!

error: Content is protected !!